wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Man f90 19.262 Kolektor wydechowy jak uszczelnić???
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52115
Strona 1 z 1

Autor:  Pan chodź tu [ 26 paź 2025, 22:45 ]
Tytuł:  Man f90 19.262 Kolektor wydechowy jak uszczelnić???

Haj.

Macie jakiś patent na uszczelnienie kolektora w starym manie silnik d2865 fl.
Kolektor składa się z 3 części i w miejscach łączenia ich dmucha. Kupiłem uszczelki komplet dałem na łączenie zasmarowałem pastą do tłumików montażową i znów wydmuchało przez co nie dmucha w wirnik tylko w atmosferę i manik nie ciągnie należycie.


chodzi o miejsca nr.3


Obrazek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/