wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Iveco Trakker euro5 woda zbiera się w zbiornikach powietrza
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52114
Strona 1 z 1

Autor:  as13bmw@wp.pl [ 22 paź 2025, 12:09 ]
Tytuł:  Iveco Trakker euro5 woda zbiera się w zbiornikach powietrza

Witam. w iveco trakker zbiera się woda w zbiornikach. Podstawa i osuszacz wymieniony. wina sprężarki? Proszę o pomoc!

Autor:  chodko [ 22 paź 2025, 21:45 ]
Tytuł:  Re: iveco trakker euro5 problem ze zbieraniem sie wody w zbornikach powietrza!!!!

Co masz w układzie chłodzenia jeśli płyn a w układzie jest woda to nie sprężarka . Czy masz duże ubytki powietrza, bo jeśli tak to osuszacz może nie wyrabiać .Może być też to wina zaworu 4 obwodowego .

Autor:  as13bmw@wp.pl [ 29 paź 2025, 10:48 ]
Tytuł:  Re: Iveco Trakker euro5 woda zbiera się w zbiornikach powietrza

Zawór i cały osuszacz wymienione o których wspomniałeś. Przyjrzę się co jest w układzie dokładniej i napisze. Dzięki

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/