| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Iveco Trakker euro5 woda zbiera się w zbiornikach powietrza https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52114 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | as13bmw@wp.pl [ 22 paź 2025, 12:09 ] |
| Tytuł: | Iveco Trakker euro5 woda zbiera się w zbiornikach powietrza |
Witam. w iveco trakker zbiera się woda w zbiornikach. Podstawa i osuszacz wymieniony. wina sprężarki? Proszę o pomoc! |
|
| Autor: | chodko [ 22 paź 2025, 21:45 ] |
| Tytuł: | Re: iveco trakker euro5 problem ze zbieraniem sie wody w zbornikach powietrza!!!! |
Co masz w układzie chłodzenia jeśli płyn a w układzie jest woda to nie sprężarka . Czy masz duże ubytki powietrza, bo jeśli tak to osuszacz może nie wyrabiać .Może być też to wina zaworu 4 obwodowego . |
|
| Autor: | as13bmw@wp.pl [ 29 paź 2025, 10:48 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Trakker euro5 woda zbiera się w zbiornikach powietrza |
Zawór i cały osuszacz wymienione o których wspomniałeś. Przyjrzę się co jest w układzie dokładniej i napisze. Dzięki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|