| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zmiana tarczy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52113 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Surquedry [ 20 paź 2025, 11:44 ] |
| Tytuł: | Zmiana tarczy |
Witam, mam takie pytanie: Wykorzystałem 11 godzin pracy (w tym czas jazdy itp), wykręciłem 9 godzin pauzy, na tarczy zostało jeszcze 4 godziny miejsca wolnego do zakreślania, czy przed ruszeniem po odbytej pauzie mam włożyć nową tarcze do tachografu czy wykorzystać mogę jeszcze te 4 godziny i dopiero wtedy zatrzymać się na poboczu i wymienić tarcze. |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 20 paź 2025, 12:40 ] |
| Tytuł: | Re: Zmiana tarczy |
Wkładaj nowa. |
|
| Autor: | Długi [ 20 paź 2025, 14:08 ] |
| Tytuł: | Re: Zmiana tarczy |
Tarczki ma i pauzy robi… |
|
| Autor: | Cyryl [ 21 paź 2025, 9:08 ] |
| Tytuł: | Re: Zmiana tarczy |
wydaje mi się, że traczkę prawidłowo powinieneś wymienić tak: https://www.youtube.com/watch?v=0hX2HRmqQn4 |
|
| Autor: | Rossi [ 21 paź 2025, 9:29 ] |
| Tytuł: | Re: Zmiana tarczy |
Jedna wykresówka, jedna zmiana. Później nie dojdziesz do ładu, a tak jest porządek. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|