wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Zmiana tarczy
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52113
Strona 1 z 1

Autor:  Surquedry [ 20 paź 2025, 11:44 ]
Tytuł:  Zmiana tarczy

Witam, mam takie pytanie: Wykorzystałem 11 godzin pracy (w tym czas jazdy itp), wykręciłem 9 godzin pauzy, na tarczy zostało jeszcze 4 godziny miejsca wolnego do zakreślania, czy przed ruszeniem po odbytej pauzie mam włożyć nową tarcze do tachografu czy wykorzystać mogę jeszcze te 4 godziny i dopiero wtedy zatrzymać się na poboczu i wymienić tarcze.

Autor:  dies_nefastus [ 20 paź 2025, 12:40 ]
Tytuł:  Re: Zmiana tarczy

Wkładaj nowa.

Autor:  Długi [ 20 paź 2025, 14:08 ]
Tytuł:  Re: Zmiana tarczy

Tarczki ma i pauzy robi… :lol: :shock:

Autor:  Cyryl [ 21 paź 2025, 9:08 ]
Tytuł:  Re: Zmiana tarczy

wydaje mi się, że traczkę prawidłowo powinieneś wymienić tak:

https://www.youtube.com/watch?v=0hX2HRmqQn4

Autor:  Rossi [ 21 paź 2025, 9:29 ]
Tytuł:  Re: Zmiana tarczy

Jedna wykresówka, jedna zmiana. Później nie dojdziesz do ładu, a tak jest porządek.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/