| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Duże spalanie Gama T https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52112 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Adam Petryk [ 11 paź 2025, 21:35 ] |
| Tytuł: | Duże spalanie Gama T |
Witajcie , od roku czasu jestem posiadaczem Gamy T z silnikiem Volvo 13 litrów z 2015 rok produkcji . Mam do was pytanie bo nie wiem czy nadal szukać problemu czy pominąć i tyle. Mianowicie. Gama to moje pierwsze auto i początek przygody w transporcie . Kupiłem je z przebiegiem 550 tys. Auto chodzi z wywrotka 50 m3 marki Zasław oraz naczepą burtową Krone. W ciągu roku wymieniłem Katalizator oraz układ Nox ( była akcja serwisowa) następnie dokonałem przeglądu wtrysków ( jeden jest regenerowany reszta była ok ) niedawno wymieniłem Turbo na nowe, zawory niedawno regulowane czujnik turbiny wymieniony . Auto nadal Pali w wywrotką pełny pełny po kraju 35,5 / 100 km , platforma około 30 z ładunkiem 14 ton . Spalanie ad blue około 3,3 litra na 100 . Może ktos mi podpowie czy takie wartości są ok . Osobiście uważam , że na rozsadną jazde dużo . Może ktos ma jakis pomysł czy zakceptowac ten stan ?? |
|
| Autor: | Kierownik [ 11 paź 2025, 23:52 ] |
| Tytuł: | Re: Duże spalanie Gama T |
Cytuj:
Witajcie , od roku czasu jestem posiadaczem Gamy T z silnikiem Volvo 13 litrów z 2015 rok produkcji . Mam do was pytanie bo nie wiem czy nadal szukać problemu czy pominąć i tyle. Mianowicie. Gama to moje pierwsze auto i początek przygody w transporcie . Kupiłem je z przebiegiem 550 tys. Auto chodzi z wywrotka 50 m3 marki Zasław oraz naczepą burtową Krone. W ciągu roku wymieniłem Katalizator oraz układ Nox ( była akcja serwisowa) następnie dokonałem przeglądu wtrysków ( jeden jest regenerowany reszta była ok ) niedawno wymieniłem Turbo na nowe, zawory niedawno regulowane czujnik turbiny wymieniony . Auto nadal Pali w wywrotką pełny pełny po kraju 35,5 / 100 km , platforma około 30 z ładunkiem 14 ton . Spalanie ad blue około 3,3 litra na 100 . Może ktos mi podpowie czy takie wartości są ok . Osobiście uważam , że na rozsadną jazde dużo . Może ktos ma jakis pomysł czy zakceptowac ten stan ??
Pali jak każde auto średniemu lub słabemu kierowcy.Sorry, ale tam nic nie jest zepsute. Poprostu trzeba naumiać sie jeździć I będzie palić min 5 mniej. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|