wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Naprawa wywrotki - podłogi Shmitz
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52111
Strona 1 z 1

Autor:  Kolczi [ 06 paź 2025, 23:53 ]
Tytuł:  Naprawa wywrotki - podłogi Shmitz

Cześć

Panowie warto to już naprawiać? Szacowany koszt?
Znacie może jakiegoś spawacza albo firme która się tym zajmuję w okolicy Pajęczna woj. Łódzkie?

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Autor:  Rossi [ 07 paź 2025, 0:26 ]
Tytuł:  Re: Naprawa wywrotki - podłogi Shmitz

Bodex. Do Szczercowa na dwa razy kamieniem dorzucisz, a z tego co wiem oni też remontują naczepy.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/