Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lis 2025, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2025, 22:10
Posty: 2

Witam wszystkich,
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co wybrać do transportu mrożonek w temperaturze -18°?


Post Wysłano: 05 lis 2025, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3283
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Chłodnie.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 05 lis 2025, 23:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2025, 22:10
Posty: 2

Dzięki za pomoc kolego ;)


Post Wysłano: 06 lis 2025, 12:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2024, 23:47
Posty: 4

Bierz to czego jest najwięcej na rynku i najprościej serwisować. Agregat to już kwestia upodobania. Zarówno thermo king jak i carrier ma swoje bolączki. Jeśli myślisz o odsprzedaży to bierz schmitz i thermoking.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: