wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

ADR gaśnice stelaż
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52110
Strona 1 z 1

Autor:  jaza3 [ 06 paź 2025, 22:53 ]
Tytuł:  ADR gaśnice stelaż

Cześć forumowicze . Czy ktoś z szanownego grona może podpowiedzieć jak zamontować gaśnice na tylnej ścianie kabiny w otwory fabryczne ?? Może jakiś stelaż ?? Szukam i nie mogę namierzyć takiego rozwiązania .

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/