| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ADR gaśnice stelaż https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52110 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jaza3 [ 06 paź 2025, 22:53 ] |
| Tytuł: | ADR gaśnice stelaż |
Cześć forumowicze . Czy ktoś z szanownego grona może podpowiedzieć jak zamontować gaśnice na tylnej ścianie kabiny w otwory fabryczne ?? Może jakiś stelaż ?? Szukam i nie mogę namierzyć takiego rozwiązania . |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|