Offline
Użytkownik

Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1678
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska
Jak się rozgrzeje w trybie automatycznym długo przerzuca biegi i w trakcie tego dostaje wibracji (jakby niewiedział który bieg ma zapiąć/przeciągał na sprzęgle - ciężko określić) - przerzucanie w trybie manualnym - biegi wchodzą jak trzeba - miał ktoś podobny przypadek? Kalibracji skrzyni należy dokonać?
Skrzynia żadnych błędów nie ma.
_________________
---------------------------------------
7xMAN 1xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------