| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Actross mp4 webasto https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52106 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Helmut94 [ 25 wrz 2025, 22:14 ] |
| Tytuł: | Actross mp4 webasto |
| Autor: | hans [ 27 wrz 2025, 23:44 ] |
| Tytuł: | Re: Actross mp4 webasto |
Webasto thermo top 38. Odblokowanie tylko komputerem, jaltest, texa albo oryginalny mercedesa. Powodów zablokowania może być wiele, np ktoś próbował odpalić a była rezerwa paliwa albo jakaś usterka typu: -czujnik temp spalin -czujnik temp płynu -wentylator -świeca żarowa Jakby nie było to podpinać pod komputer odczytać błędy i działać. Innej drogi nie ma. |
|
| Autor: | Helmut94 [ 28 wrz 2025, 15:07 ] |
| Tytuł: | Re: Actross mp4 webasto |
dziękuje i pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|