wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Actross mp4 webasto
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52106
Strona 1 z 1

Autor:  Helmut94 [ 25 wrz 2025, 22:14 ]
Tytuł:  Actross mp4 webasto

:D Witam. stałem się posiadaczem samochodu mercedes actross mp4 i mam problem z niezałączającym się webasto, próbowałem wyciągać bezpieczniki 3 i 6 ale lnic to nie zmienia objaw jest taki że po załączeniu albo wyłączy się odrazu, albo po kilku chwilach, jeśli ktoś miał styczność z takim problemem i potrafi go rozwiązać to z góry dziękuję za pomoc ;)

Autor:  hans [ 27 wrz 2025, 23:44 ]
Tytuł:  Re: Actross mp4 webasto

Webasto thermo top 38. Odblokowanie tylko komputerem, jaltest, texa albo oryginalny mercedesa.

Powodów zablokowania może być wiele, np ktoś próbował odpalić a była rezerwa paliwa albo jakaś usterka typu:

-czujnik temp spalin
-czujnik temp płynu
-wentylator
-świeca żarowa

Jakby nie było to podpinać pod komputer odczytać błędy i działać. Innej drogi nie ma.

Autor:  Helmut94 [ 28 wrz 2025, 15:07 ]
Tytuł:  Re: Actross mp4 webasto

dziękuje i pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/