| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| NOWY PARKING WARSZAWA https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52094 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | parkingrakowska [ 06 wrz 2025, 9:45 ] |
| Tytuł: | NOWY PARKING WARSZAWA |
W ramach poszerzenia usług i wykorzystania niezagospodarowanej sporej działki uruchamiam parking dla ciężarówek i tirów. MOŻLIWOSĆ PARKINGU NA DOBY/GODZINY ale przede wszystkim zależy nam na stałych abonamentach Adres: Rakowska 1, 02-237 Warszawa bardzo dobry zjazd z trasy i autostrady Dodatkowo w momencie wynajmu parkingu w Warszawie Wasz pojazd omija zakaz wjazdu i ma możliwość poruszania się w dowolnym czasie. 1 część działki do tej pory przeznaczona była na auta osobowe i dostawcze do 3,5t ale z racji sporego zainteresowania dostosujemy 2 część (ok 1ha) pod naczepy) Start od października - parking ogrodzony - w okolicy wszystkie możliwe sklepy i posiłki - parking monitorowany ubezpieczony dozorowany 24h - w mieście a nie w polu więc bezpiecznie - dostęp do prysznica toalety ciepłej wody - dostęp do wifi - jeżeli będzie zainteresowanie mogę postawić kontenery na noclegi - Uwaga liczba miejsac ograniczona! Informacje rezerwacje i zapisy pod numerem 739028866 |
|
| Autor: | zzx [ 07 wrz 2025, 5:26 ] |
| Tytuł: | Re: NOWY PARKING WARSZAWA |
nie wprowadzaj w błąd tym ogłoszeniem - na parkowanie nie dostaniesz identyfikatorów, poza tym ten teren jest w strefie ograniczenia tonażowego 10 ton i nie ma innego dojazdu. poza tym stawiam że zaraz z bloków które masz dookoła będą skargi i ewentualni klienci zarobią pokutę. na Rakowie masz wystarczająco dużo osobówek bo słoje co wynajmują mieszkania mają więcej samochodów niż w tym rejonie jest miejsc na parkingach i w garażach. |
|
| Autor: | parkingrakowska [ 07 wrz 2025, 17:45 ] |
| Tytuł: | Re: NOWY PARKING WARSZAWA |
Cytuj:
nie wprowadzaj w błąd tym ogłoszeniem - na parkowanie nie dostaniesz identyfikatorów, poza tym ten teren jest w strefie ograniczenia tonażowego 10 ton i nie ma innego dojazdu.
hej dzięki za odpowiedź - nie będę się wykłócał bo nie moja branża i przepisy - natomiast od lat mam klientów w tym bardzo duże firmy które opłacają nawet wirtualne miejsca co pozwala im jeździć - ja dostarczam im tylko umowę i faktury jak to technicznie wygląda co za identyfikatory zgody itp i jak to robią to już nie wiem ode mnie wystarcza im umowa. poza tym stawiam że zaraz z bloków które masz dookoła będą skargi i ewentualni klienci zarobią pokutę. na Rakowie masz wystarczająco dużo osobówek bo słoje co wynajmują mieszkania mają więcej samochodów niż w tym rejonie jest miejsc na parkingach i w garażach. CO do dojazdów instalatorów bakalarka łopuszańska włodarzewska równoległa niedługo też nie ma zakazów... nie wziąłem tego z kapelusza mam na stałe pojedyncze abonamenty tirów naczep, od groma camperów itp itd - działka jest duża i nic innego tam się nie zrobi mam zgode właścicela spółki miejskiej. Z resztą jak wyżej parkuja cały czas skarg nie ma, Zależy mi brdziej na stałych abonamentach niż na godziny. Ta działka pomieści z 500 osobówek więc nie ma szans że ją zapełnie jak bym sobie nie życzył pozdrawiam |
|
| Autor: | Cyryl [ 07 wrz 2025, 19:48 ] |
| Tytuł: | Re: NOWY PARKING WARSZAWA |
Cytuj:
...od groma camperów itp itd...
kampery to może tylko miejscowe.sprawdź na park4night lub na FB karawaning miejscówki na dziko mapka premium, nie ma na wykazie. ponieważ parking jest blisko centrum, dogodny do zwiedzania miasta. więc jakby na tym parkingu była możliwość nalania wody, zrzucenia wody szarej i kota i do tego jeszcze byłoby to miejsce na wykazach, to może by więcej tych kamperów było. |
|
| Autor: | Rossi [ 07 wrz 2025, 20:06 ] |
| Tytuł: | Re: NOWY PARKING WARSZAWA |
Wydaje mi się, że raczej chodzi o parkowanie campera jako takiego. Raczej ciężko to trzymać pod warszawskim blokiem. |
|
| Autor: | zzx [ 07 wrz 2025, 21:31 ] |
| Tytuł: | Re: NOWY PARKING WARSZAWA |
Od strony Al. Jerozolimskich ul. Szybka masz 5 ton. Od Równoległej nikt normalny się tamtędy nie wybierze bo taki jest stan drogi Od Al. Krakowskiej masz zakaz przy rondzie z Łopuszanska / Hynka ( tam gdzie zrobili kamery). Od strony Grójeckiej masz wszędzie zakazy - z jednym wyjątkiem, ale tamtędy nikt się nie będzie pchał. Kiedyś na rogu Szybkiej i Równoległej był parking też chcial mieć tiry - no i nikt tam nie przyjeżdżał. A umowy na parking biorą ci co potrzebują papier na podkładkę na bazę transportową do licencji. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|