Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lis 2025, 14:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2020, 19:49
Posty: 39
Samochód: Man TG360A
Lokalizacja: Sandomierz

Sprzedam ogrzewanie Airtronic D2 24V. Kompletny zestaw gotowy do montażu rocznik 2012.
Piecyk po przeglądzie i czyszczeniu, mały przebieg od nowości zaledwie 460h.

Sterowanie - regulator temperatury.

Wszystkie części pieca orginalne Eberspaecher. Ogrzewanie po przeglądzie, przetestowane w pełni sprawne. Stan idealny. 1700zł.
Kontakt 606551382.
Obrazek

Obrazek

_________________
MAN TGA 2002 +2008


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: