| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Od czego ten włącznik? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52086 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marmu09 [ 30 sie 2025, 15:51 ] |
| Tytuł: | Od czego ten włącznik? |
Jak w tytule nie działa ten włącznik BLS brak reakcji w żadnym położeniu od czego on może być naczepa wywrotka Mega
|
|
| Autor: | Długi [ 31 sie 2025, 7:56 ] |
| Tytuł: | Re: Od czego ten włącznik? |
BLS to był chyba zawór od automatycznego spuszczania powietrza z poduszek. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|