wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Od czego ten włącznik?
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52086
Strona 1 z 1

Autor:  marmu09 [ 30 sie 2025, 15:51 ]
Tytuł:  Od czego ten włącznik?

Jak w tytule nie działa ten włącznik BLS brak reakcji w żadnym położeniu od czego on może być
naczepa wywrotka Mega

Obrazek

Autor:  Długi [ 31 sie 2025, 7:56 ]
Tytuł:  Re: Od czego ten włącznik?

BLS to był chyba zawór od automatycznego spuszczania powietrza z poduszek.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/