wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

MAN TGL - Kontrolki i ich znaczenia
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52074
Strona 1 z 1

Autor:  Bulbous [ 07 sie 2025, 6:04 ]
Tytuł:  MAN TGL - Kontrolki i ich znaczenia

Witam świeci mi się na desce rozdzielczej kontrolka w kształcie litery T co ona oznacz i czy mógłby koś opisać kontrolki w man TGL

Autor:  MAN [ 08 sie 2025, 12:56 ]
Tytuł:  Re: MAN TGL - Kontrolki i ich znaczenia

Kontrolka z literą T jest od tachografu oznacza błąd w tachografie lub ostrzeżenie np przekroczenie prędkości czy czas jazdy

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/