| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kat C Katowice - Łuk https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52058 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | niqueide [ 27 cze 2025, 9:01 ] |
| Tytuł: | Kat C Katowice - Łuk |
Witam ! Miałem praktyke na C w Katowicach nie udało sie na łuku jak cofałem, obrałem sobie punkt odniesienie na barierki tak jak auto stało, bo dolnego lusterka nie dało sie w ogole ruszyc.... Było zblokowane na amen a chcialem sobie obnizyc zeby widziec linie.... Macie jakis patent aby nie przypierdzielic w pachołek przy cofaniu? |
|
| Autor: | Atego1228 [ 01 lip 2025, 11:03 ] |
| Tytuł: | Re: Kat C Katowice - Łuk |
Jasne że mamy, ja wychodziłem z auta. Kiedyś można było teraz nie wiem, i mówiłem egzaminatorowi że to i to mi nie pasuje. No to od nowa. Ale c+e zdawałem, nie wiem jak teraz bo u mnie to było 13 lat wstecz. Jak coś nie działa zgłaszać, ale o ile pamiętam do jazdy, czy na placu czy na mieście przygotowujesz się z egzaminatorem na pokładzie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|