Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lut 2026, 12:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2026, 12:22
Posty: 1

Cześć, jaka opinia dla OSK Bajka w Poznaniu, jeśli chodzi o kategorię C?

Ew. jakie inne OSK warto rozważyć?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 08 lut 2026, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6437
Lokalizacja: Wrocław

poszukaj w sieci jaka jest tam zdawalność.

zdawalność każdego OSK jest publikowane, może być trochę nieaktualne, ale w tym względzie niewiele się zmienia.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: