| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGX 18.480 oświetlenie kabiny https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52043 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mankosky [ 05 cze 2025, 16:11 ] |
| Tytuł: | MAN TGX 18.480 oświetlenie kabiny |
czołem, ostatnio mam problem z oświetleniem w kabinie, a dokładnie z dwiema lampami koło szyberdachu, które świecą cały czas po zgaszeniu silnika. przyciski koło tacho, przy dolnym łóżku i u góry nad drzwiami jedynie regulują natężenie światła ale nie mogę ich zgasić, a same też nie gasną. problem występuje od dwóch dni. jakieś rady? z góry dziękuję. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|