Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 paź 2025, 22:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 wrz 2023, 20:28
Posty: 8
Samochód: MAN 19.262 fls

Haj.

Macie jakiś patent na uszczelnienie kolektora w starym manie silnik d2865 fl.
Kolektor składa się z 3 części i w miejscach łączenia ich dmucha. Kupiłem uszczelki komplet dałem na łączenie zasmarowałem pastą do tłumików montażową i znów wydmuchało przez co nie dmucha w wirnik tylko w atmosferę i manik nie ciągnie należycie.


chodzi o miejsca nr.3


Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: