Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 maja 2025, 7:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 17:56
Posty: 581
GG: 2738622
Samochód: MAN
Lokalizacja: małopolska rudawa

Witam panowie .mam problem podczas hamowania hamulcem górskim szarpie samochodem .wymieniłem ten zawór sterujący gazami wylotowymi znajduje się z lewej strony silnika pod odmą. Ale to nie pomoglo .miał ktoś taki przypadek? Renówka z 23 roku silnik D13

_________________
Boże chroń nas przed diabłami,oznaczonymi zielonymi mundurami!


Post Wysłano: 13 maja 2025, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 424
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Gdzieś widziałem ze nowsze volva mają system automatycznego dohamowywania zwykłymi hamulcami podczas zmiany biegu na hamulcu górskim, może tu coś się pokitrało.

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 13 gru 2025, 20:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2024, 4:39
Posty: 2

Cytuj:
Gdzieś widziałem ze nowsze volva mają system automatycznego dohamowywania zwykłymi hamulcami podczas zmiany biegu na hamulcu górskim, może tu coś się pokitrało.
No podobno jest cos takiego ale trudno powiedziec czy to pomaga czy może jakos programowo to jest zrobione bo faktycznie w porównaniu nowy do starego w wyższych prędkościach szarpie troche mniej ale nadal jednak jest to wyczuwalne bardziej niz przy działaniu retardera ale juz akceptowalnie i co generacje jest odrobine lepiej :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: