| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania grzejący się pedał https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51990 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kukasz33 [ 14 mar 2025, 16:50 ] |
| Tytuł: | Scania grzejący się pedał |
Tak jak w temacie, jakaś podpowiedź? |
|
| Autor: | Kermiter [ 14 mar 2025, 23:02 ] |
| Tytuł: | Re: Scania pedał się grzeje jakąś porada ? |
Wyłącz nadmuch gorącego powietrza na nogi |
|
| Autor: | Bajzel [ 15 mar 2025, 0:44 ] |
| Tytuł: | Re: Scania pedał się grzeje jakąś porada ? |
Cytuj:
Wyłącz nadmuch gorącego powietrza na nogi
Może po prostu obraża markę, a grzeje się płyn w chłodnicy |
|
| Autor: | Luka [ 16 mar 2025, 16:42 ] |
| Tytuł: | Re: Scania pedał się grzeje jakąś porada ? |
To by się mogło zgadzać |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|