| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Gazella, twardsze resory https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51972 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mkonik93 [ 23 lut 2025, 19:44 ] |
| Tytuł: | Gazella, twardsze resory |
Witam panowie ma pytanie czy ktoś do gazali zakładał twardsze resory i z czego pasują? |
|
| Autor: | 350z [ 23 lut 2025, 19:51 ] |
| Tytuł: | Re: Gazella |
Cytuj:
Witam panowie ma pytanie czy ktoś do gazali zakładał twardsze resory i z czego pasują?
Wiesz co, sporo osób wrzuca resory od Uaza do Gazali, bo pasują, ale zawsze warto obczaić, czy na pewno będą ok w Twoim aucie
|
|
| Autor: | chodko [ 23 lut 2025, 22:24 ] |
| Tytuł: | Re: Gazella |
A nie lepiej dołożyć poduszki pneumatyczne + kompresor na 12V |
|
| Autor: | Długi [ 24 lut 2025, 15:51 ] |
| Tytuł: | Re: Gazella |
Najlepiej to chyba ładować ile bozia nakazała… |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|