| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wieje powietrze z zaworów Man tga https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51953 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | chodko [ 27 sty 2025, 22:03 ] |
| Tytuł: | Re: Wieje powietrze z zaworów Man tga |
Pierwsze zdjęcie to elektrozawory od blokady i siłownika hamulca silnikowego ,schodzi powietrze bo z czasem się zacinają przy wyłączaniu . Drugie to zawór przekaźnikowy też pewnie zużyty . |
|
| Autor: | NiktNicNieWie [ 28 sty 2025, 11:18 ] |
| Tytuł: | Re: Wieje powietrze z zaworów Man tga |
Dziękuje Ci bardzo za informację. Auto stało 2 lata bez jazdy. Teraz nie wiem w co pierwsze ręce włożyć. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|