| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Tachograf a brygadówka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51947 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | peckiel [ 20 sty 2025, 21:25 ] |
| Tytuł: | Tachograf a brygadówka |
Witam. Chcę kupić do firmy brygadówkę którą będę jeździł sam jako właściciel firmy. Konkretnie to Iveco Daily o dmc 5.5 tony. Posiada ono tachograf. Czy ktoś może powiedzieć jak jest z tacho jeżeli będę jeździł nim do pracy na budowę, ewentualnie zawieźć jakieś narzędzia czy materiał wykorzystywany do moich robót? Czasami wiozę łyżkę do koparki czy większa zageszczarkę. |
|
| Autor: | MAN [ 21 sty 2025, 21:37 ] |
| Tytuł: | Re: Tachograf a brygadówka |
Normalnie, auto zarejestrowane powyżej 3.5 tony. To musisz używać tacho |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|