| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Tempomat https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51899 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ManTgxUK [ 07 sty 2025, 11:32 ] |
| Tytuł: | Tempomat |
Witam. Mam problem z tempomatem MAN TGX 2016r. Po odpaleniu na desce wyskakuję Cruise Control Fault, po podłączeniu komputera jest tylko błąd 5769 Failure of Cruise Control Operation-implausible. Dzięki za podpowiedź. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|