| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Midlum 180 dci - hałasuje drążek zmiany biegów https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51858 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | swienty [ 29 gru 2024, 12:17 ] |
| Tytuł: | Midlum 180 dci - hałasuje drążek zmiany biegów |
Na postoju dość mocno tłucze się drążek zmiany biegów - tutaj jest ten teleskopowy. Po dotknięciu jest ok. Da się to naprawić w jakiś prosty sposób? |
|
| Autor: | chodko [ 29 gru 2024, 15:21 ] |
| Tytuł: | Re: Midlum 180 dci - hałasuje drążek zmiany biegów |
Pewnie zużyte tulejki na połączeniu drążka z lewarkiem ,zużyta tulejka na jabłku lewarka ,słaba lub pęknięta sprężyna na zamku teleskopu ,zużyty przegub na połączeniu ze skrzynią. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|