| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo fl 612 2000r https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51836 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Adiadi [ 02 gru 2024, 5:59 ] |
| Tytuł: | Volvo fl 612 2000r |
Witam.W jakiej lokalizacji znajduje się czujnik temperatury płynu chłodniczego .Problem polega na tym ,że w samochodzie nie da się podnieść kabiny i czy dostanę się do niego w inny sposób. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|