| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Man, TGA] Problem ze światłami https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51805 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | xDenX [ 14 paź 2024, 9:59 ] |
| Tytuł: | [Man, TGA] Problem ze światłami |
Witam. Od pewnego czasu nie działają mi światła drogowe(długie) włączam je i po prostu je wybija, nie działają, chyba że przytrzymam przełącznik a tak nie powinno być. Drugim problemem są światła awaryjne, włączę je i po chwili się wyłączają i pojawia się błąd po niemiecku na czerwono, gdy je wyłączę i znowu włączę to samo, działają chwile i sie wyłączają. Proszę o pomoc ponieważ jak wiadomo czasami bardzo się przydają drogowe nie wspomnie już o awaryjnych. Pozdrawiam! |
|
| Autor: | tommy137 [ 16 paź 2024, 20:35 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, TGA] Problem ze światłami |
Przypadkiem nie masz wersji skandynawskiej?Po uruchomieniu auta zapalają się automatycznie? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|