Offline
Użytkownik
Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 541
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)
Jeśli to naczepa na pół resorze to problem leży w gumowej przekładce na osi . Jest a youtube filmik jak to naprawić . W skrócie trzeba podeprzeć równo tył naczepy ,wypuścić powietrze z poduszek , rozkręcić strzemiona na pół resorach na obydwu stronach 3 osi ,wyciągnąć blaszane przekładki , wyczyścić lub wymienić na nowe to samo z gumowymi jeśli są sparciałe koniecznie wymienić . Jeśli przechył jest duży to to samo na 2 osi .