Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2025, 17:57
Posty: 2

Witam serdecznie.

Zaczynam nowy wątek gdyż nie znalazłem wyczerpujących informacji.

Otóż dostarczam często produkty żywnościowe do Jeronimo Martis do magazynu buforowego.

Od czasu do czasu zdarza się częściowy lub całkoiwty zwrot towaru do nadawcy.

Jak rozliczyć taki kurs z właścicielem towaru?

Czy policzyć mu drugie tyle do uregulowania za kurs powrotny z tym towatem w miejsce nadania (załadunku)?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3283
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nie no jakiś rabat się należy.
Gratis to uczciwa cena…

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 6199
Samochód: Volvo FH

Przecież to "na powrocie". Na powrocie to wozi się za pół darmo, albo za darmo. Przecież auto i tak jedzie.
Nie można być chciwym, bo jeszcze ktoś pomyśli że Ty na transporcie chcesz zarabiać :wink: .

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2025, 17:57
Posty: 2

Tak czytam wasze wypowiedzi, ale nic tu mądrego wyczytać nie mogę.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3724
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

A co tu mądrego napisać. Ile wyrwiesz, tyle masz. Trzeba się szarpać z klientem, bo stawki urzędowej na to nie ma i od Twoich umiejętności zależy czy wyjdziesz na tym conajmniej na zero.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: