| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| TGX euro5 - demontaż półosi https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51740 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | swienty [ 18 cze 2024, 7:39 ] |
| Tytuł: | TGX euro5 - demontaż półosi |
Wymiana piasty, lewa półoś z blokadą - zapiąć blokadę i to wystarczy, czy wykręcić sam czujnik i wkręcić tam jakąś śrubę (o ile dopasuję). Z tego co kojarzę to mechanik nic nie wykręca tylko załącza blokadę. Jak spadnie ciśnienie to pewnie rozłączy? Już mam na tyle dość warsztatów, i przeciągających się napraw, że większość robimy sami, ale półoś z blokadą demontuję po raz pierwszy. |
|
| Autor: | chodko [ 18 cze 2024, 16:08 ] |
| Tytuł: | Re: TGX euro5 - demontaż półosi |
Podobno w Manie nie trzeba nic robić , sprzęgło nie ma gdzie wypaść . |
|
| Autor: | MAN [ 27 cze 2024, 13:53 ] |
| Tytuł: | Re: TGX euro5 - demontaż półosi |
Jak nie będziesz nim jeździł to na spokojnie możesz wyciągać półoś Co do śruby w miejsce czujnika to tam chyba jest 18x1,5 ta mniejsza szpilka od koła pasuje |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|