| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem z fotelem Volvo FH4 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51724 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hapek2310 [ 20 maja 2024, 23:24 ] |
| Tytuł: | Problem z fotelem Volvo FH4 |
Cześć, Mam problem z fotelem w volviaczu otóż,zablokowało go w jednej pozycji i ani drgnie.Tzn.jak nacisnę opuszczanie to syczy i zniża,lecz do gory już bez szans.Siedzisko jest mega twarde.Powietrze dochodzi do fotela.Prosze o pomoc w diagnozie i naprawie co mogło sie zkasztanic.Z góry dziekuję.Pacjent Volvo FH4 500 13' |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|