| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania S450 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51701 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | Kermiter [ 01 kwie 2024, 20:38 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Coś ty tam w CV wpisał że na dzień dobry taki siewnik ci dali ?? |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 01 kwie 2024, 20:49 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
"Panie, jezdem wysokiej klasy kierowcom Nie no bez jaj. Nie wiem w sumie dlaczego, chyba zwykły fart. |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 02 kwie 2024, 19:48 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Ostatnio jeden PAN z owej firmy krzyczał na radiu na A1, że ma z kilometra i on nie ma czasu jechać za kimś 85 A sprzęt jak najbardziej odpowiedni a nie jakiś tam DAF |
|
| Autor: | Rossi [ 02 kwie 2024, 21:02 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
W tej firmie z tego co zauważyłem to takich głupio-mądrych nie brakuje. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 02 kwie 2024, 21:58 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Dużo ludzi prowokuje lub krzyczy "za kogoś". Póki co, tych chłopaków przynajmniej co poznałem to jest spoko ekipa. Nerwa też nieraz bierze w niektórych przypadkach, ale jeżeli chodzi o te peletony na A1 to po prostu idę na lewy i tyla, krzyczenie nic nie da, a wręcz przeciwnie. W firmie jest około 80 zestawów, więc nie sposób wszystkich poznać. |
|
| Autor: | Miodzik [ 02 kwie 2024, 22:30 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
W Radomsku to się trochę towarzystwa nie wykruszyło jak Jysk przyhamował? |
|
| Autor: | Settler [ 02 kwie 2024, 22:45 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Cytuj: Póki co, tych chłopaków przynajmniej co poznałem to jest spoko ekipa.
Nie wiesz że w robocie nie ma kolegów? Szmery jeszcze nie doszyły że takie auto dostałeś? |
|
| Autor: | Bajzel [ 03 kwie 2024, 0:06 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Cytuj: Nie wiesz że w robocie nie ma kolegów? Szmery jeszcze nie doszyły że takie auto dostałeś?
Przy tak dużej flocie to raczej nie jest rodzynek, tylko jedna z wielu podobnie wyposażonych jednostek |
|
| Autor: | Bauer [ 03 kwie 2024, 9:20 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Cytuj:
Ostatnio jeden PAN z owej firmy krzyczał na radiu na A1, że ma z kilometra i on nie ma czasu jechać za kimś 85
No, kilku dzbanów z tej firmy też spotkałem na drodze ale przy takiej ilości aut ciężko nie spotkać choćby jednego odklejonego. Po za tym spoko chłopaków się widuję.A sprzęt jak najbardziej odpowiedni a nie jakiś tam DAF Damian, to do zobaczenia pod meblowym w Austrii, jak uda się zjechać. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 03 kwie 2024, 13:51 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Cytuj:
W Radomsku to się trochę towarzystwa nie wykruszyło jak Jysk przyhamował?
Ci starzy, którzy jeździli to jeżdżą, nie ma CHYBA już takich masowych przyjęć z Radomska jak kiedyś. Nie wiem nawet czy prezes jeszcze zatrudnia w ogóle nowych z tamtego rejonu, to już jakby ktoś był zainteresowany musi dzwonić i pytać u źródła.Cytuj: Cytuj: Nie wiesz że w robocie nie ma kolegów? Szmery jeszcze nie doszyły że takie auto dostałeś?
Przy tak dużej flocie to raczej nie jest rodzynek, tylko jedna z wielu podobnie wyposażonych jednostek Cytuj:
Damian, to do zobaczenia pod meblowym w Austrii, jak uda się zjechać.
Widzimy się na Mikulovie. |
|
| Autor: | Mihu [ 14 kwie 2024, 20:04 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Z małego XFa do Scanii S to niemal przepaść Scanie Next Gen to naprawdę fajne wozy, będzie Pan zadowolony z przesiadki. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 30 cze 2024, 20:37 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
![]() Toczymy się dalej, bez jakichkolwiek problemów i awarii, oby tak pozostało dalej. |
|
| Autor: | Długi [ 01 lip 2024, 17:57 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
O już popisówka! Gdzie tam? Dawaj na Altafulle, trzymam miejsce ;D |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 01 lip 2024, 21:52 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Eee gdzie tam, nie ma czym się chwalić. |
|
| Autor: | Długi [ 02 lip 2024, 14:30 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
A tam… młody jesteś, nie znasz się ;D tyle kilometrów nad wodę… |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 04 lip 2024, 18:40 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Panie, rowerek i jedziemy, byłem 2 razy i fajna podróż. |
|
| Autor: | Długi [ 05 lip 2024, 16:16 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Te rowery to… wolę pieszo jebnac te 9 km. Będziesz starszy i pojedziesz tam gdzie ja stałem, zrozumiesz swój błąd. ;D |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 09 lip 2024, 0:49 ] |
| Tytuł: | Re: Scania S450 |
Dobra, jak teraz będę jechał to dam znać, może zjedziemy się na weekenda. |
|
| Strona 1 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|