Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 paź 2025, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2025, 22:12
Posty: 1
GG: 1
Samochód: gamma T

Witajcie , od roku czasu jestem posiadaczem Gamy T z silnikiem Volvo 13 litrów z 2015 rok produkcji . Mam do was pytanie bo nie wiem czy nadal szukać problemu czy pominąć i tyle. Mianowicie. Gama to moje pierwsze auto i początek przygody w transporcie . Kupiłem je z przebiegiem 550 tys. Auto chodzi z wywrotka 50 m3 marki Zasław oraz naczepą burtową Krone. W ciągu roku wymieniłem Katalizator oraz układ Nox ( była akcja serwisowa) następnie dokonałem przeglądu wtrysków ( jeden jest regenerowany reszta była ok ) niedawno wymieniłem Turbo na nowe, zawory niedawno regulowane czujnik turbiny wymieniony . Auto nadal Pali w wywrotką pełny pełny po kraju 35,5 / 100 km , platforma około 30 z ładunkiem 14 ton . Spalanie ad blue około 3,3 litra na 100 . Może ktos mi podpowie czy takie wartości są ok . Osobiście uważam , że na rozsadną jazde dużo . Może ktos ma jakis pomysł czy zakceptowac ten stan ??


Post Wysłano: 11 paź 2025, 23:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 6199
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Witajcie , od roku czasu jestem posiadaczem Gamy T z silnikiem Volvo 13 litrów z 2015 rok produkcji . Mam do was pytanie bo nie wiem czy nadal szukać problemu czy pominąć i tyle. Mianowicie. Gama to moje pierwsze auto i początek przygody w transporcie . Kupiłem je z przebiegiem 550 tys. Auto chodzi z wywrotka 50 m3 marki Zasław oraz naczepą burtową Krone. W ciągu roku wymieniłem Katalizator oraz układ Nox ( była akcja serwisowa) następnie dokonałem przeglądu wtrysków ( jeden jest regenerowany reszta była ok ) niedawno wymieniłem Turbo na nowe, zawory niedawno regulowane czujnik turbiny wymieniony . Auto nadal Pali w wywrotką pełny pełny po kraju 35,5 / 100 km , platforma około 30 z ładunkiem 14 ton . Spalanie ad blue około 3,3 litra na 100 . Może ktos mi podpowie czy takie wartości są ok . Osobiście uważam , że na rozsadną jazde dużo . Może ktos ma jakis pomysł czy zakceptowac ten stan ??
Pali jak każde auto średniemu lub słabemu kierowcy.
Sorry, ale tam nic nie jest zepsute. Poprostu trzeba naumiać sie jeździć I będzie palić min 5 mniej.

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: