| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| „Notlöse - Anschluß” -> „Odryglowanie awaryjne - połączenie” https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51691 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zzx [ 18 mar 2024, 7:27 ] |
| Tytuł: | Re: „Notlöse - Anschluß” -> „Odryglowanie awaryjne - połączenie” |
2 x tak |
|
| Autor: | digidy750 [ 18 mar 2024, 11:33 ] |
| Tytuł: | Re: „Notlöse - Anschluß” -> „Odryglowanie awaryjne - połączenie” |
Witaj Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam |
|
| Autor: | MAN [ 19 mar 2024, 0:18 ] |
| Tytuł: | Re: „Notlöse - Anschluß” -> „Odryglowanie awaryjne - połączenie” |
Nie To złącze służy tylko do podłączenia zewnętrznego źródła powietrza do pojazdu. Ten przewód jest podłączony do trójnika na wyjściu powietrza z osuszacza |
|
| Autor: | zzx [ 19 mar 2024, 11:27 ] |
| Tytuł: | Re: „Notlöse - Anschluß” -> „Odryglowanie awaryjne - połączenie” |
Czyli co nie da się nim napompować powietrza do zbiorników? |
|
| Autor: | chodko [ 19 mar 2024, 21:05 ] |
| Tytuł: | Re: „Notlöse - Anschluß” -> „Odryglowanie awaryjne - połączenie” |
Do zbiorników tak, tylko nie napompujesz np. koła |
|
| Autor: | zzx [ 20 mar 2024, 7:30 ] |
| Tytuł: | Re: „Notlöse - Anschluß” -> „Odryglowanie awaryjne - połączenie” |
Przecież pierwsze pytanie nie dotyczyło pompowania koła tylko napełniania zbiorników bez uruchamiania pojazdu. Drugie pytanie dotyczyło adaptera, a nie miejsca gdzie można go podłączyć. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|