| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Skrzynia man tgx 12+2 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51670 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 21 lut 2024, 18:25 ] |
| Tytuł: | Skrzynia man tgx 12+2 |
Witam . Mam problem ze skrzynia w man tx euro 6 2018r .skrzynia scania bodajże grs 905.mianowicie ucieka powietrze z przewodu od pompy oleju skrzyni w stronę bloku elektrozaworów podczas sterowania hamulcem przekladni. Świeci na pulpicie usterka przekladni. Elektrozawory sprawne . Podpowie ktoś gdzie i jak rozwiązać problem? |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 29 lut 2024, 9:19 ] |
| Tytuł: | Re: Skrzynia man tgx 12+2 |
Blad tipmatic pokazuje. 6061 fmi3 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|