| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wymiana oleju w skrzyni biegów Scania R450 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51658 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lipa06 [ 26 sty 2024, 9:39 ] |
| Tytuł: | Wymiana oleju w skrzyni biegów Scania R450 |
Witam, Czy jest możliwe w warunkach warsztatowo, firmowych, wymiana oleju w automatycznej skrzynii biegów. Pacjent Scania R450 - 2015, skrzynia biegów automatyczna z opticruse, Planujemy we własnym zakresie na firmie wymienić, czy mogą trafić się jakieś niespodzianki? Czy jednak potrzebna jest dynamiczna wymiana oleju? Jest ktoś w stanie podpowiedzieć? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Kierownik [ 27 sty 2024, 13:39 ] |
| Tytuł: | Re: Wymiana oleju w skrzyni biegów Scania R450 |
Czy to jakiś bot? Nie wierzę że mając jakiegoś troka, ktoś chce robić dynamiczną wymianę oleju |
|
| Autor: | 5eba [ 28 sty 2024, 15:16 ] |
| Tytuł: | Re: Wymiana oleju w skrzyni biegów Scania R450 |
Myśli, że ma hydrauliczną skrzynie ... A to zwykła zębata tylko wybieranie zautomatyzowane i robi się to jak w manualnej. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|