| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FM9 z 2004 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51629 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | BEAVER [ 23 gru 2023, 17:01 ] |
| Tytuł: | Volvo FM9 z 2004 |
Witam wszystkich Jestem posiadaczem Volvo FM9 solówka. Szukam od paru "chwil", rozwiązania problemu związanego z układem chłodzenia. Problem polega na tym, że podczas utrzymywania stałych obrotów silnika wąż idący od obudowy termostatu do chłodnicy zostaje zasysany. Dodam, że stan płynu jest w normie, jest tylko jedno "ale". Wąż zasysany daje objaw jakby był pusty. Zbiorniczek wyrównawczy wymieniony i dalej to samo. Ciśnienie w układzie w normie. Głowica sprężarki wymieniona. Podpowie może ktoś jak prawidłowo odpowietrzyć układ chłodzenia, być może tu tkwi problem? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|