| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Unimog U500 brak funkcji skrzyni automatycznej https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51600 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marcinoscs [ 19 lis 2023, 20:21 ] |
| Tytuł: | Unimog U500 brak funkcji skrzyni automatycznej |
Witam wszystkich , mam problem ze skrzynia lub auto shiftem . W manualu biegi wchodzą normalnie , brak możliwości przejścia w tryb automatyczny , komunikat na panelu wsuń pedał sprzęgła. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|