| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| TGX e5 - częste krystalizowanie się Ad-Blue w dozowniku/wtryskiwaczu https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51587 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | 5eba [ 22 paź 2023, 12:23 ] |
| Tytuł: | TGX e5 - częste krystalizowanie się Ad-Blue w dozowniku/wtryskiwaczu |
Co może być nie tak? Błąd wywala GDK/PDF 05023 - wyjmuję wtryskiwacz, wypłukam gorącą wodą i działa z 2 miechy i znów ... Ciągle w tym jednym aucie. Grzałka nie grzeje dobrze? Ciśnienie powietrza słabe ? |
|
| Autor: | ociu [ 22 paź 2023, 14:21 ] |
| Tytuł: | Re: TGX e5 - częste krystalizowanie się Ad-Blue w dozowniku/wtryskiwaczu |
A sprawdź czy po jeździe nie masz ciepłego zbiornika od adblue, może zaciął Ci się zawór od ogrzewania szczoszka i ciągle grzeje i temu się krystalizuje. |
|
| Autor: | Kajos [ 06 gru 2023, 11:10 ] |
| Tytuł: | Re: TGX e5 - częste krystalizowanie się Ad-Blue w dozowniku/wtryskiwaczu |
ja leje profilaktycznie srodek o nazwie TUNAP do ciezarowki jak i osobowki ma bardzo dobre opinie 250ml starcza na 250l AdBlue czysci i nie dopuszcza do krystalizacji wlasnie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|