| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| C360 biegi wyskakują https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51579 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ireczek19 [ 13 paź 2023, 16:16 ] |
| Tytuł: | C360 biegi wyskakują |
Hej panowie mam problem z c 360 otóż gdy zjeżdżam z góry biegi wyskakują jak trzymam to bardzo zgrzyta i rzęzi i przerywa. Na wstecznym jest ok, co może być przyczyną? |
|
| Autor: | hans [ 16 paź 2023, 23:37 ] |
| Tytuł: | Re: C360 biegi wyskakują |
Najpierw spróbuj wymienić zatrzaski wodzikow, jak nie pomoże to sprawdź wodziki a jak to nie pomoże to rozbierać skrzynie i sprawdzać. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|