| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| KUPIĘ STARE KLAMRY I HAKI https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51564 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | robson108 [ 30 wrz 2023, 14:19 ] |
| Tytuł: | KUPIĘ STARE KLAMRY I HAKI |
Panie i Panowie jest temat Odkupię każdą ilość starych, zardzewiałych, nieużywanych już napinaczy i haków do pasów transportowych Płacę przy odbiorze Pozdrawiam Robert 517 321 381 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|