| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Fanfara https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51357 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zibiwitek [ 21 maja 2023, 19:00 ] |
| Tytuł: | Fanfara |
Witam, rodzę o radę , podłączyłem fanfare od fotelem i dodatkowym włącznikiem. Gdy załączam bez powietrza to słychać jak zawór pyka a gdy podłącze powietrze to to cisza , tak jakby było za słabe napięcie od obciążeniem , czy to możliwe ? Dzięki za radę. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|