| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Karta kierowcy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51354 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Soul [ 17 maja 2023, 21:08 ] |
| Tytuł: | Karta kierowcy |
Witam. Mam problem a mianowicie składam wniosek przez info-car o wyrobienie karty kierowcy i w polu gdzie wpisuje się numer prawa jazdy wyskakuje komunikat ''podany numer prawa jazdy jest niepoprawny'' Miał ktoś z Was podobny problem? |
|
| Autor: | zzx [ 18 maja 2023, 7:00 ] |
| Tytuł: | Re: Karta kierowcy |
Napisz z którego pola na prawie jazdy wpisujesz numer. No chyba że faktycznie nie masz prawa jazdy. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|