| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| TGX 400 czy 440 ? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51318 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | k8805 [ 05 kwie 2023, 12:05 ] |
| Tytuł: | TGX 400 czy 440 ? |
Czy przy lekkich ładunkach będzie jakaś różnica w spalaniu pomiędzy 400 a 440KM ? Silnik rozumiem że ten sam, czym mogą się różnić? TGX euro5 2011. |
|
| Autor: | MAN [ 05 kwie 2023, 12:52 ] |
| Tytuł: | Re: TGX 400 czy 440 ? |
Silnik ten sam, tylko moc silnika inna |
|
| Autor: | 5eba [ 06 kwie 2023, 21:10 ] |
| Tytuł: | Re: TGX 400 czy 440 ? |
Wg mnie 400 jest ekonomiczniejszy i nie wiele słabszy. A z każdej 400 za parę groszy można zrobić 440 lub więcej jeśli trzeba bedzie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|