Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 wrz 2025, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2025, 22:07
Posty: 2
Samochód: Actross mp4

:D Witam. stałem się posiadaczem samochodu mercedes actross mp4 i mam problem z niezałączającym się webasto, próbowałem wyciągać bezpieczniki 3 i 6 ale lnic to nie zmienia objaw jest taki że po załączeniu albo wyłączy się odrazu, albo po kilku chwilach, jeśli ktoś miał styczność z takim problemem i potrafi go rozwiązać to z góry dziękuję za pomoc ;)


Post Wysłano: 27 wrz 2025, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 304
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

Webasto thermo top 38. Odblokowanie tylko komputerem, jaltest, texa albo oryginalny mercedesa.

Powodów zablokowania może być wiele, np ktoś próbował odpalić a była rezerwa paliwa albo jakaś usterka typu:

-czujnik temp spalin
-czujnik temp płynu
-wentylator
-świeca żarowa

Jakby nie było to podpinać pod komputer odczytać błędy i działać. Innej drogi nie ma.


Post Wysłano: 28 wrz 2025, 15:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2025, 22:07
Posty: 2
Samochód: Actross mp4

dziękuje i pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: