| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man automat z wstecznego nie przełącza na Neutral https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51258 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | JarekMAN [ 15 lut 2023, 11:00 ] |
| Tytuł: | Man automat z wstecznego nie przełącza na Neutral |
Witam Proszę o pomoc a mianowicie Man as tronic z biegu wstecznego nie przełącza na neutralny (zanika tryb auto) trzeba zgasić motor odczekać około 15s i jest ok problem generalnie się pogłębia. Może ktoś coś pomoże. Dziękuję |
|
| Autor: | MAN [ 16 lut 2023, 21:23 ] |
| Tytuł: | Re: Man automat z wstecznego nie przełącza na Neutral |
Obstawiam blok zaworów w wybieraku, któryś zawór przepuszcza lub się zacina i daje powietrze tam gdzie nie trzeba |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|