| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Światła obrysowe boczne https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51231 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cyryl [ 27 sty 2023, 23:38 ] |
| Tytuł: | Światła obrysowe boczne |
do niedawna w rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych pojazdów pomarańczowe światła boczne były określone jako światła pozycyjne boczne. ostatnio zaszła zmiana i dzisiaj to są światła obrysowe boczne (ma być wyposażony pojazd o długości powyżej 6m długości, krótsze jedynie ciągniki siodłowe i przyczepy), w sumie zmiana kosmetyczna, ale jest jeszcze jedna rzecz: dzisiaj dopuszcza się, aby światła obrysowe boczne "mrugały" razem z kierunkowskazami. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|