Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1678
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Jak się rozgrzeje w trybie automatycznym długo przerzuca biegi i w trakcie tego dostaje wibracji (jakby niewiedział który bieg ma zapiąć/przeciągał na sprzęgle - ciężko określić) - przerzucanie w trybie manualnym - biegi wchodzą jak trzeba - miał ktoś podobny przypadek? Kalibracji skrzyni należy dokonać?

Skrzynia żadnych błędów nie ma.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 1xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: