| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Naczepa es ge https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51187 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 05 sty 2023, 19:27 ] |
| Tytuł: | Naczepa es ge |
Witam, czy dysponuje ktoś rysunkami schematami sterowania osiami tej naczepy, bo jest problem tego typu że naczepa po wyjściu z łuku nie prostuje do końca osi i idzie bokiem. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|