| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 4 P114 brak ogrzewania https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51162 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | markus125 [ 02 gru 2022, 14:25 ] |
| Tytuł: | Scania 4 P114 brak ogrzewania |
Witam koledzy, Scania 4 P114 - może ktoś z Was będzie potrafił mi pomóc. Mam taki problem, że nawiew wieje tylko zimnym powietrzem - ciepłego praktycznie nie ma. Mianowicie wymieniłem nagrzewnice, termostat, wiskoza cała, pokrętło ciepło/zimno sprawdzone w kabinie, zbiorniczek od płynu chłodniczego również wymieniony. Zasilanie oraz powrót gorący, webasto brak. Zastanawiam się wlasnie co moze byc przyczyna moze macie jakies sugestie? Czekam na odpowiedzi |
|
| Autor: | Kermiter [ 02 gru 2022, 14:59 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 P114 |
Pokrętło sprawdzone, a zawór sterujący pod maską?? W tych modelach czesto linki szwankowaly i pomimo krecenia w kabinie, zawor nie był sterowany |
|
| Autor: | markus125 [ 02 gru 2022, 15:08 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 P114 |
Sprawdzone w sensie zawor sterujacy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|