| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Karta czy magnes https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51136 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Brzozu [ 06 lis 2022, 20:44 ] |
| Tytuł: | Karta czy magnes |
Cześć wszystkim! Moje pytanie brzmi jak to na chwilę obecną wygląda z ryzykiem ? 1.Lecieć na dwie karty (wyrobić nową a obecną uznać za zagubioną o ile w ogóle tak się da haha) I jak to wygląda w przypadku kontroli ITD ? 2.Czy standardowo kleić rzepa i ogień ! Uprzedzając hejterów, do tej pory jeździłem na tarczki i nie było tego problemu Pozdro !! |
|
| Autor: | Settler [ 06 lis 2022, 20:49 ] |
| Tytuł: | Re: Karta czy magnes |
3. Zmienić robotę |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|